Výrobce B & C Collection

Textil této značky je velmi pohodlný a pro tisk ideální.

Inovativní značka B&C Collection se vždy snaží svými výrobky inspirovat. Po oblečení B&C sáhnou zejména ti, kdo touží po novinkách a chtějí být stále trendy nejen ve volnočasových aktivitách. Vyznačuje se vysokou kvalitou, ale také šířkou nabízeného sortimentu. Zaměřuje se na reklamní textil, ale má co nabídnou i v kvalitních pracovních oděvech a také ve špičkových košilích pro náročné manažery. Všechen textil navrhuje tak, aby zákazníci po jeho vyzkoušení už nikdy nechtěli nic jiného.

 

http://www.bc-collection.eu/en/catalogue#/range-t_shirts-1

 

 B & C_Trička

Značkové pánské tričko ze 100% předeprané prstencové bavlny Single Jersey s válcovitým střihem a lemováním u krku a průramků ve stejné barvě a materiálu.
Materiál: 100% bavlna - předepraná, 145 g/m2
Velikosti trička: M, L, XL, XXL

B&C_Pánské

Značkové unisexové tričko s krátkým rukávem ze 100% předeprané prstencové česané bavlny Single Jersey s velkorysým válcovým střihem, dvojitě založeným výstřihem Exact a s žebrováním lemu výstřihu s elastanem.
Materiál: 100% bavlna - předepraná prstencová, 185 g/m2

B&C_Dámské 

Značkové dámské tričko B&C Exact 190/Woman s krátkým rukávem z 100% předeprané prstencové česané bavlny Single Jersey. Tričko s výstřihem do O, s úzkým lemováním v materiálu, boční švy.
Materiál: 100% bavlna - předepraná, 185 g/m2

 B&C_Dětské

Značkové dětské tričko ze 100% předeprané prstencové bavlny Single Jersey s velkorysý válcový střih, krátkým rukávem a kulatým dvojitě založeným výstřihem. Na lemu výstřihu 1x1 žebrování s elastanem. Tričko je vhodné pro potisk i nášivku.
Materiál: 100% bavlna - předepraná, 185 g/m2