Novinky našeho e-shopu

Podporujeme Ukrajinu

Od začátku invaze na Ukrajinu dne 24.2.2022 se situace na východě Evropy dramaticky změnila. Ruská agrese vůči suverénnímu státu, je neomluvitelným aktem a do historie se zapíše jako nejhorší válečná tragédie od dob 2. světové války. Absolutně neopodstatněný útok který bolševický agresor dlouho plánoval, je bezprecedentně válečným zločinem který je odsuzován většinou zemí civilizovaného světa. My se tímto také připojujeme k podpoře a protestu za Ukrajinu, v boji proti ruskému agresorovi. Těmito motivy které prezentujeme na svých stránkách v kategorii Oblečení a móda, podporujeme jejich prodejem finančně humanitární organizaci Člověka v tísni a částku 50,- Kč kterou utržíme s každého prodaného kusu, odesíláme na transparentní účet SOS UKRAJINA - 0093209320/0300 .

Máme pro Vás něco originálního

Už jsme dlouho přemýšleli, co by jsme tak nového vytvořili pro naše malé slečny a nedávno jsme na to kápli. Přicházíme s novým a velmi pěkným motivem pro ty nejmenší holčičky. Pokud máte doma takovou princeznu, tak nyní jí u nás můžete pořídit tento pěkný motiv s velkou číslicí jejího věku a případně ho doplnit buďto jménem a nebo něčím hezkým, doplněk nám akorát musíte u objednávky napsat do poznámky a vše již pak nechte na nás. Vybírat můžete z několika barev a velikostí přímo zde.

Trápí Vás překlepy v objednávce?

Abychom Vám usnadnili práci při vyplňování objednávek, zavedli jsme velmi prospěšnou pomůcku Foxentry, která vám usnadní vyplňování objednávky a vždy napoví při vyplnění již prvních písem. Takže už se nemůže stát, že by jste při vyplnění objednávky udělaly chybu. Navíc tato pomůcka celý tento proces urychlí. Více se dozvíte ve videu, při kliknutí na odkaz.

https://foxentry.cz/wp-content/themes/foxentry/video/hp-intro.mp4

 

Přinášíme novou kolekci pro celou rodinu

Postrádáte někdy u výrobců kompletní kolekci pro celou rodinu, nebo pár? Tak nevěšte hlavu, nyní plníme vaše představy a připravili jsme potisky právě pro Vás. Tato kolekce se vyznačuje svou originalitou a módním trendem, který je v současné době hodně v kurzu.Royal 2

Navíc vše je potištěno ve vysoké kvalitě, na velmi pohodlném tričku ze 100% bavlny. Tyto skvělé motivy si nyní můžete objednat právě zde.

Nově u nás nabízíme trička bez potisku

Jsme rádi že můžeme v našem eshopu představit novou kategorii a to "Kategorii Trička bez potisku", kterou by jsme rádi rozšířily naši nabídku. Rádi si pořizujete trička které se dají koupit za přijatelnou cenu a které svou kvalitou, jsou srovnatelné s drahými značkami? Značky jako Adler, B&C Collection, Fruit of The Loom a Gildan které nabízíme, jsou ve světě velmi oblíbené a pevně věříme že i vy s nimi budete plně spokojeni.

Přinášíme nová trička v naší nabídce

V naší nabídce se nyní objevila nová trička bez rukávů od firmy B & C Collection. Tento výrobce textilu je velmi populární, nejen u nás ale i v zahraničí. Dlouhodobě zastává přední příčky výrobců textilu, nejen svou kvalitou ale i provedením a množstvím barev svých modelů. Jsme rádi že Vám zde můžeme nabídnout tuto značku, jelikož si ceníme spokojenosti našich zákazníků a budeme zde upřednostňovat, jen ty značky které jsou k tisku nejvhodnější a B & C Collection patří mezi ně. Nyní tyto trička naleznete zatím v kategorii trička sportovní, ale postupně budou přidávána i do jiných.

Nabízíme trička s motivy nejslavnějších filmů!

Každý filmový fanoušek vždy rád vyjádří lásku ke svému oblíbenému snímku. A přesně pro vás nabízíme množství triček s filmovými motivy, mezi kterými si vybere i ten nejnáročnější zákazník. 

Od gangsterů z Pulp Fiction až po superhrdiny nebo třeba Marilyn Monroe - všechny tyto tváře můžete hrdě nosit na svém tričku.

Všechny motivy jsou tištěny moderní metodou přímého tisku na materiál ze 100% bavlny. Samozřejmostí je tisk v plné kvalitě a vysokém rozlišení, není tedy potřeba strachovat se o výsledný efekt.

 

 

Přímý digitální potisk triček a textilu

Moderní metoda digitálního tisku se stále více rozmáhá a postupně vytlačuje z trhu oblíbený sítotisk. Hlavní předností metody přímého digitálního tisku je hlavně rychlost  - jak z hlediska přípravy, tak i po stránce vlastního tisku. Mezi další výhody patří i vysoká kvalita zpracování a variabilita materiálu. Nejlepším materiálem pro tisk je bavlna, na jiných materiálech se může stát, že výsledek bude méně výrazný.

Přímým digitálním tiskem se nemusíme omezovat ani v použité barvě textilu - výsledek bude kvalitní i na černých textiliích. Díky přímému tisku není zákazník limitován velikostí obrázku nebo počtem barev. Grafika se snadno přenese na textil v nejvyšší kvalitě. 

 Pro výrobu našich triček a dalších produktů používáme vysoce kvalitní průmyslovou tiskárnu DTG M2, která patří mezi technologické špičky v potisku textilu. Zařízení nabízí tisk přes celá trička, podložky myší, tašky, džíny a mnoho dalších produktů.