Vzhledem k velkému množství objednávek, se doba doručení může prodloužit na 3 - 5 pracovních dnů !!! Děkujeme za pochopení.

Zakázková výroba

Pokud Vás neoslovilo nic z naší nabídky, můžete nám poslat vlastní návrhy a nebo Vám můžeme motiv také zpracovat. Chcete zviditelnit svou firmu a obléci zaměstnance oblečením s firemním logem? My Vám potiskneme (trička, polokošile, zástěry). Pořádáte sportovní nebo hromadné akce a hledáte kvalitní potisk na trička? Tak jsme tady pro Vás, tiskneme již od 1 ks za výhodné ceny.

Co nabízíme:

  • Potisk již od 1 kusu
  • Grafické zpracování
  • Kvalitní tisk digitální technologií
  • Krátké dodací lhůty

Naše práce je vidět i na mezinárodní úrovni a jsme na to plně hrdí. Již 4 ročníky tiskneme pro Miss Reneta Československo, která je každoročně pořádána v Havířově v kulturním domě Leoše Janáčka.

Miss Reneta

CENÍK PŘÍMÉHO DIGITÁLNÍHO TISKU

(Ceny zde uvedené jsou bez DPH)

Ceník potisku

Veškeré zde uvedené ceny, jsou bez textilu

 

Velikost tisku

 

Pokud máte vybráno, stačí udělat objednávku do e-mailu petr.k@clearprint.cz a nebo telefonicky: +420 723 789 007.

Předtisková úprava 149,- Kč (včetně DPH)

Před započetím tisku Vámi zaslaný motiv, případně upravujeme do patřičné kvality. Požadujeme grafiku ve formátu 1:1, bez pozadí ve formátu PNG, JPEG, TIFF, PSD, AI, EPS, SVG, CDR nebo PDF. Grafika může být vektorová i rastrová. U rastrové grafiky je důležité aby obrázek byl v co nejlepší kvalitě min. 300 dpi pro co nejlepší tisk. Pokud není možné grafiku dle zmíněných požadavků dodat, rádi ji upravíme a připravíme k tisku.

Vytvoření grafického návrhu 249,- Kč / hod. (včetně DPH)

Zpracování zakázek

Zakázky vyřizujeme v krátkých dodacích lhůtách 2-3 dnů, tam kde se množství pohybuje nad 100 ks jsou...

x