Technologie

TISKÁRNA DTG ŘADY M2

Nová řada průmyslové tiskárny DTG M2 pro přímý potisk více oděvů najednou, tiskne až 50 trik za hodinu.

DTG logo

Je osazena tiskovou pizolelektrickou hlavou která má 180 trysek pro každý tiskový kanál s odpuzujícím povlakem zajišťující souvislý tok barev do tiskové hlavy, které zamezuje "řádkování".

Tisk postupných barevných přechodů, západů slunce, malých písmen, ostrých křivek atd se stanou samozřejmostí. Přímý digitální tisk na textil umožňuje použití širší palety barev, barevných tónů a efektů než u sítotisku. Současně je výrobek kvalitnější, než při použití obtisků. Barvy jsou na vodní bázi, výsledný tisk na oděvu je měkčí a příjemnější na dotek, než u plastických nátisků.

Při přímém digitálním potisku na textil můžeme zákazníkům nabídnout okamžitý tisk jedinečných vzorů v malém a středním množství. Tiskárny DTG M2 na přímý digitální potisk textilu používají bílou barvu + 4 základní barvy barevného spektra CMYK– modrozelenou, purpurovou, žlutou a černou k vytvoření požadovaných barev. Tyto základní barvy umožňují vytvořit miliony barevných variací.

Díky verzi tiskového softwaru Print Pro (By Kothari) který standartně dodáváme k průmyslové tiskárně DTG M2 dosáhnete nejvyšší možné kvality tisku.


DTG nabízí exkluzivní patentovaný sendvičový systém tiskových šablon, který nám nabízí 421 variant upnutí textilu.

 

M2-2-Shirts